Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкасці пропонують облаштувати деякі світлофори "кнопкою виклику" зеленого світла для пішоходів

 ...
Черкасці пропонують облаштувати деякі світлофори "кнопкою виклику" зеленого світла для пішоходів prykarpattya.org

На сайті Черкаської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням облаштувати світлофори за межами перехресть спеціальними кнопками виклику зеленого світла для пішоходів.

Так, автор петиції Євген Лузін повідомив, що кнопка виклику на світлофорі, поза межами перехресть, зручна як для пішохода, так і для водіїв транспортних засобів. Оскільки регулювання світлофорів в автоматичному режиму не завжди доцільне.

"Наприклад, на вулиці Смілянська, біля зупинки "М'ясокомбінат", абсолютно недоречне зупинення транспортного потоку поза межами перехрестя, пішоходи відсутні навіть вдень. До речі, там колись і була кнопка виклику. В багатьох містах України вже переходять з автоматичного на ручне управління, транспортним потоком, але поза межами перехресть. Приклад місто Вінниця, майже 50% світлофорів обладнанні кнопкою виклику", − зазначив Євген Лузін.

За словами черкасця, такі світлофори необхідно обладнати на вулиці Гагаріна, Сумгаїтська, 30-річчя Перемоги, проспекті Хімків, Гетьмана Сагайдачного, Чигиринська, Одеська, Грушевського та інші.

Як повідомляв сайт vikka.ua, понад два тижні у Черкасах буде перекрита одна з вулиць.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook