Новини
Архів новин
Оберіть дату

Під стінами Черкаської мерії розпочалась акція проти чиновника-корупціонера (ФОТО)

 ...
Під стінами Черкаської мерії розпочалась акція проти чиновника-корупціонера (ФОТО)Facebook / Володимир Гриценко

Зранку 20 серпня черкаські депутати вийшли до мерії із вимогою звільнити начальника департаменту юридичного забезпечення міської ради Володимира Шабанова, який прославився преміюванням власного зятя. Акція за ініціативи Партії вільних демократів триватиме кілька днів, передає vikka.ua.

"Акція проходить із вимогою, щоб мер Бондаренко звільнив корупціонера Шабанова. Навіть суд уже довів, що він корупціонер. Він своєму зятю, який був у нього в підлеглості, виплачував преміальні, що спричинило збитки в бюджеті в сумі більше 250 тисяч гривень", – розповідає голова партії Олександр Згіблов.

"Вільнодемократівець" каже, що на місці акції стався конфлікт за участі депутата від "Батьківщини", директора КП "ЧЕЛУАШ" Олексія Мельника.

"Він вирвав у хлопця, який працював на акції, пакет із агітаційними матеріалами, і розпочалась штовханина. Він буквально напав на цього хлопчину", – каже Згіблов.

Депутат від "Вільних демократів" Володимир Гриценко на своїй сторінці у Facebook зазначив: "вчинок Мельника свідчить , що він "за" корупцію в міськраді!"

Facebook / Олександр Радуцький

Як повідомляв сайт vikka.ua, за премії власному зятю черкаського чиновника покарають дрібним штрафом.

  • Facebook
>