Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах погодили тариф на обслуговування індивідуальних теплових пунктів (Фото)

 ...
У Черкасах погодили тариф на обслуговування індивідуальних теплових пунктів (Фото)

Для мешканців понад сотні черкаських житлових будинків, в яких стоять ІТП, встановлено тариф на їхнє обслуговування. Відповідне рішення погодили члени виконкому.

Зміни стосуються тих будинків, які перебувають на балансі КП "Черкаситеплокомуненерго", повідомляє кореспондент vikka.ua.

"У 2008 році міська рада погодилась на отримання кредиту на придбання ІТП. 3 млн. євро було витрачено на 109 теплових пунктів, – пояснив директор "ЧКТЕ" Павло Карась. – Однак їх обслуговування не входить до складу тарифу на тепло. Їм же час від часу необхідний ремонт, заміна деталей, які зносились".

Комунальник зазначає: економія в будинках, де стоять ІТП, складає близько 20%. Їх встановлення взагалі зменшило середній тариф по Черкасах.

Наводить приклад: при вартості теплопостачання 2000 грн в звичайній квартирі, для такої ж, лише з ІТП, сума складу 1600 грн.

"Якщо ми встановимо тариф на обслуговування теплових пунктів, то, наприклад, для двокімнатної квартири це буде додаткове навантаження всього в 50 грн на місяць. При економії на теплі в 400 грн. це, я вважаю, підйомна сума", – зауважив Павло Карась.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Ботнар посварився з юристкою черкаської мерії через 9-й маршрут.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook
>