Новини
Архів новин
Оберіть дату

У штабі кандидата скаржаться, що опонент піддобрює черкащан спиртним і фруктами (доповнено)

 ...
У штабі кандидата скаржаться, що опонент піддобрює черкащан спиртним і фруктами (доповнено)Фото Констянтина Буряка

Кандидат у депутати до Черкаської міської ради Юрій Тренкін від партії "Батьківщина" "підкупає" виборців фруктами та алкогольними напоями. З такою скаргою до кореспондента vikka.ua звернувся черкащанин Констянтин Буряк, який і став "жертвою" підкупу.

За його словами, днями у Черкасах агітатори від партії "Батьківщина" на Митниці розносили листівки по під’їздах, а потім пропонували черкащанам фрукти та алкогольні напої.

"Ввечері десь о 18.00 у нас по під’їзду ходять агітатори із літературою одного із кандидатів в депутати Юрія Тренкіна. У коридорі вони мені дають цю літератури. В цей момент вони дзвонять ще до одного сусіда і також пропонують цю літературу. Натомість сусід каже, щоб вони краще б горілки принесли йому. Потім хлопець каже дівчині (агітатори), щоб та записала, що в квартиру 34 потрібно горілку, а краще коньяк, а в 33 – сік і фрукти. Потім приблизно через годину вони повертаються і дають мені пакет апельсинів і сік. Я розумію, що це передвиборна агітація і викликав міліцію", – говорить житель мікрорайону "Митниця" Констянтин Буряк.

За словами черкащанина, міліція, яка приїхала на виклик, склала протокол та опитала мешканців будинку. Втім агітаторів вже не було.

Він додав, що речовим доказом є відео, яке було знято відеореєстратором у під’їзді.

"На відео видно, що ця пара агітаторів заходить до під'їзду із двома великими грандовськими пакетами. Через деякий час вони виходять із під'їзду вже із маленьким пакетиком в руках", – констатує Констянтин Буряк.

У СЗГ УМВС у Черкаській області vikka.ua повідомили, що за таким фактом справді виїжджала міліція. Загалом, за повідомленням прес-служби міліції, на подібні виклики щодо підкупу міліція виїжджала вже 47 разів.

Сам кандидат Юрій Тренкін натомість спростовує інформацію, надану Костянтином Буряком.

"Керівником передвиборного штабу депутата, кандидата в депутати Нарека Казаряна було надано інформацію, що не відповідає дійсності. Ані я, ані мої агітатори не надавали і в жодному разі не будуть надавати жодних матеріальних благ ані у вигляді фруктів, ані у вигляді інших продуктів харчування. Натомість вважаю це виключно провокацією з боку опонентів. Сьогодні ж буде надано заяву у Придніпровський райвідділ щодо наклепу з боку Костянтина Буряка", – говорить Юрій Тренкін.

За його словами, щодо фото з камери спостереження під'їзду було зроблено експертизу, яка продемонструвала, що на ньому відсутні агітатори Тренкіна.

"Там узагалі жителі цього під'їзду, – запевняє кандидат у депутати. – Також хочу наголосити на тому і звернути увагу громади, що пан Буряк є в безпосередніх трудових відносинах із паном Нареком Казаряном, що є безпосереднім моїм опонентом на окрузі".

  • Facebook
>