Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкасці пропонують збудувати на місці полігону парк відпочинку (ФОТО)

 ...
Черкасці пропонують збудувати на місці полігону парк відпочинку (ФОТО) rada.ck.ua

На сайті Черкаської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням збудувати на місці сміттєзвалища парк для активного відпочинку.

"Черкаси − серце України. Місто має дуже вигідне географічне положення та мальовничу природу. Черкаси − це великий потенціал для туристичного центру і гарного відпочинку. Але є в нас велике "але"… Це колишній танковий полігон, ділянка з кадастровим номером 7110136700:05:024:0062, що знаходиться в комунальній власності і призначена для будівництва об’єктів житлової та громадської забудови. Зараз − це велике сміттєзвалище в центрі міста. А між цим, полігон може стати ще однією з цікавинок нашого міста", − зазначила авторка петиції Аріна Шаповал.

Вона зазначила, що полігон об’єднує великий район міста і може стати центром дозвілля та громадським простором. Там можна було б облаштувати "Парк активного відпочинку", де можна обладнати скейт-зону, велосипедний трек, зону для настільного тенісу, можливо зону скелелазіння, баскетбольний майданчик, тренажери, а також можна обладнати майданчик для активного відпочинку дітей. Біля пологового будинку, що по вул. Олени Теліги можна зробити затишний куточок для майбутніх і новоспечених мам.

"Звісно, картинка це тільки приклад, парк повинен виглядати в кращих традиціях Черкас з великою кількістю дерев, та зелені. Територія в 106 га дозволить багато чого втілити в життя гарного і корисного. Це не тільки дасть змогу з користю провести час мешканцям Черкас, котрі полюбляють активний відпочинок і спорт, прищепити дітям любов до здорового способу життя, а й привернути увагу більшої кількості туристів", − повідомила Аріна Шаповал.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Сосновому Бору ремонтують і фарбують Міст кохання.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook