Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкасці збирають підписи для відсторонення Карася від посади

 ...
Черкасці збирають підписи для відсторонення Карася від посади zmi.ck.ua

На сайті Черкаської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням відсторонити директора КП "Черкаситеплокомуненерго" Павла Карася від посади.

"Днями громадськість міста сколихнула і обурила новина: комунальне підприємство "Черкаситеплокомуненерго" за гроші містян орендувало своєму керівнику елітне нове авто з водієм. 400 тисяч гривень за рік оренди автомобіля "Mazda CX5" з водієм з кишень черкасців, які будуть сплачувати за тепло в своїх домівках. 400 тисяч, які місто має сплатити до кінця цього року – це цинічне знущання над людьми", − зазначив у тексті петиції черкасець Олексій Процідило.

Чоловік також повідомив, що за ці гроші можна було придбати у власність підприємства нову, більш дешеву машину. Окрім цього, за ці кошти можна було встановити лічильники тепла у школах і дитячих садочках, де їх немає.

"Натомість ми маємо бути спокійними, що чиновник возитиме себе в комфорті й у дорогому автомобілі. Це справжня корупція. А призначати людину, яка вже піймалась на крадіжці, вдруге на цю ж посаду, – величезна помилка", − наголосив Олексій Процідило. 

В коментарі нашим журналістам чоловік повідомив: у петиції висловив не лише свою позицію, а й думку соціально активних пенсіонерів, які входять до складу кількох громадських організацій. 

"Дивує й обурює нахабство, з яким Павло Карась робить це! І те, що місцева влада ніяк не реагує на це нахабство і на те, що гроші підприєства витрачаються не на нагальні речі. Не встигла людина прийти на посаду, а її ім'я вже обросло сканадалами. Ставити свої інтереси вище інтерсів громади – це низько",  – вважає Олексій Процідило. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці просять увімкнути тепло в дитячих садочках.

 

  • Facebook
>