Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Людоньки, не їжте тут нічого!": черкаський журналіст показав, із чого готують шаурму (ВІДЕО)

 ...
"Людоньки, не їжте тут нічого!": черкаський журналіст показав, із чого готують шаурму (ВІДЕО)torgmax.com.ua

Черкаський журналіст Валентин Чернявський продовжує перевтілюватися у програмах на Новому каналі. Цього разу для випуску "Таємний агент" він влаштувався на роботу в кіоск, де продають шаурму. Побачивши в яких умовах там готують страви, журналіст довго не витримав.

"Байдуже, що м'ясо зіпсоване і люди це купуватимуть. Там продають навіть не вчорашнє чи позавчорашнє м'ясо, а позапозапозавчорашнє. Навіть на ніч м'ясо не ховають у холодильник. Так воно і висить 3-4 дні на вертелі, поки не привезуть нове", – розповідає Валентин Чернявський.

При цьому власники такого бізнесу аніскільки не переймаються санітарними нормами та тим, щоб покупці можуть отримати серйозне харчове отруєння.

"Їм усе по барабану, те, що приходять люди, що погрожують викликати правоохоронні органи. У них усе на мазі. Родички чоловіка, який отруївся шаурмою, пішли ні з чим", – констатує журналіст.

Зрештою Валентин не витримує та, поки власник не чує, попереджає потенційних клієнтів, аби ті не ризикували здоров’ям та нічого не купували.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині знову спалахнула африканська чума свиней.

  • Facebook