Новини
Архів новин
Оберіть дату

В Умані вперше зареєстрували молодят "за добу" (ФОТО)

 ...
В Умані вперше зареєстрували молодят "за добу" (ФОТО)

Відразу дві пари молодят, які скористалися сервісом "Шлюб за добу", зареєстрували в Умані 8 червня. Весільні церемонії проходили в уманському костелі, де зараз розташовується Художній відділ Уманського краєзнавчого музею. Про це інформує прес-служба Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Першими документи подали Юрій і Дар’я. Молодята познайомилися під час навчання в Києві. Наречена родом з Полтавщини, наречений – з Умані. Нині вони працюють за кордоном, тому вирішили скористатися новою послугою Мін’юсту аби за кілька днів встигнути подати заяву, одружитися та відсвяткувати весілля в колі рідних.

Реєстрацію шлюбу для першої пари запланували на 8 червня, проте вже напередодні з’ясувалося, що вони будуть не єдиною парою, яка стане цього дня на весільний рушник в уманському музеї. 7 червня заяву подали уманчани Іван та Діана. Тож пари одружили по черзі в один день.

"Ми вітаємо молодят з важливою в їхньому житті подією і радіємо з того, що проект "Шлюб за добу" допомагає єднати серця та набирає популярності в Умані. На сьогодні маємо ще дві заяви і ще одна пара має донести документи", – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Нагадаємо, в квітні цього року місто Умань приєдналося до пілотного проекту Міністерства юстиції України "Шлюб за добу" та стало п’ятим населеним пунктом Черкащини, де можна зареєструвати шлюб у скорочені строки.

До цього такою послугою можна було скористатися в містах Черкаси, Сміла, Канів та у с. Білозір?’я Черкаського району.

В межах проекту на Черкащині вже одружилися більше 400 пар.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в Умані молодят одружуватимуть у музеї.

  • Facebook