Новини
Архів новин
Оберіть дату

Військовополонений черкащанин відмовився давати свідчення "слідству"

 ...
Військовополонений черкащанин відмовився давати свідчення "слідству"

У московському "Лефортово", де незаконно утримують українських моряків, капітану рейдового буксира "Яни Капу", смілянину Олегу Мельничуку слідчі ФСБ влаштували додатковий допит, пише "Голос України".

Як повідомив представник команди адвокатів Едем Семедляєв, Олег назвав своє прізвище, ім’я, посаду та військове звання, наголосивши, що відповідно до Женевських угод є військовополоненим. Давати будь-які свідчення "слідству" старшина першої статті Мельничук відмовився.

Едем Семедляєв зазначив, що капітан буксира гідно тримається і підтримує членів своєї команди.

Це підтвердила й мати Олега – Лариса Мельничук, яка живе у Смілі. Вона розповіла, що український консул передав синові 40 листів з Батьківщини і з-за кордону.

"Ці листи дуже підтримують хлопців, – ділиться жінка. – Я також часто пишу Олегові. Два тижні тому направила у Москву клопотання про надання дозволу на особисте побачення із сином".

Лариса Мельничук працює вихователем у дитячому садку. Свою скромну зарплату і кошти, які інколи передають небайдужі люди, відсилає московським волонтерам. Вони купують і передають Олегу та його побратимам харчі, необхідні побутові речі.

Мати мужнього командира буксира погодилася, щоб номер її банківської картки опублікували у ЗМІ. Для людей, які мають бажання допомогти нескореним українським морякам: ПриватБанк, 5168742702873799, отримувач Мельничук Лариса Анатоліївна.

Як повідомляв сайт vikka.ua, суд Москви продовжив термін тримання під вартою полоненому моряку з Черкащини.

  • Facebook