Новини
Архів новин
Оберіть дату

Біля Шполи завершують роботи із поточного середнього ремонту (ФОТО)

 ...
Біля Шполи завершують роботи із поточного середнього ремонту (ФОТО)Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

На обході міста Шпола на автодорозі Н-16 завершуються роботи із поточного середнього ремонту. Наразі до закінчення йдуть роботи із укріплення узбіччя, інформує пресслужба САД у Черкаській області.

На ділянці автодороги, протяжністю 5 км, проведено роботи із регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за допомогою холодного ресайклінгу із застосуванням бітумної емульсії та цементу ресайклером. Ліквідовано пучини на проїжджій частині автодороги Н-016 із заміною всього конструктиву дорожнього одягу. Для запобігання утворення пучин, встановлено дренажні системи для водовідведення. Загалом пучини ліквідовано на площі 7200 кв. м. Влаштовано вирівнюючий та верхній шари асфальтобетонного покриття. Найближчим часом на цій ділянці дороги буде нанесено дорожню розмітку встановлено дорожні знаки та влаштовано бар’єрне огородження.

Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт. Об’їзд міста Шпола на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань було збудовано у 1994 році. І з того часу, через постійне недофінансування автодорожньої галузі, капітальний ремонт цієї ділянки автодороги не проводився.

Як повідомляв сайт vikka.ua, біля одного із сіл на Черкащині відремонтували дорогу.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook