Новини
Архів новин
Оберіть дату

Столична Феміда дозволила черкаським депутатам-відкликанцям голосувати на сесіях

 ...
Столична Феміда дозволила черкаським депутатам-відкликанцям голосувати на сесіях live.ck.ua

Клопотання міського голови Черкас Анатолія Бондаренка про скасування заборони реєструватись, брати участь та голосувати у засіданнях міської ради відкликаним минулоріч депутатам – задовольнити. Таку ухвалу виніс 4 березня Шостий апеляційний адміністративний суд міста Києва. Про це журналістам vikka.ua повідомив юрист Костянтин Стратілатов.

Йдеться про колишніх "вільнодемократівців" Альону Цегвінцеву, Максима Шадловського та Тетяну Чорнобіль, "радикала" Віталія Косяка та ЧЕРКАЩАНИна Максима Скорика. Тих, нагадаємо, було відкликано за народною ініціативою в березні 2018 року. А 22 серпня того ж року Черкаський апеляційний адміністративний суд заборонив меру Черкас та безпосередньо міській раді реєструвати їх як депутатів, вносити до протоколів засідань та враховувати їхні голоси. Однак саме завдяки їм мер отримав більшість у Черкаській міськраді.

Відтак, Анатолій Бондаренко подав скаргу до столичної апеляції. Та задовольнила клопотання очільника Черкас. Юрист міської ради Олександр Мазур вже оприлюднив у Facebook копію ухвали.

З сьогоднішнім рішенням Феміди не погоджується Костянтин Стратілатов, який представляв у суді "Партію вільних демократів". Каже, що скасовувати заходи забезпечення позову мав право лише суд першої інстанції, який виносив попередню ухвалу. Сьогоднішню ж збирається оскаржувати у Верховному суді.

Тим часом, вже на завтра, 5 березня, мер Анатолій Бондаренко призначив позачергове пленарне засідання міської ради. Там збираються розглядати питання внесення змін до міського бюджету на 2019 рік. Відповідне оголошення з’явилось на сайті мерії одразу після того, як стало відомо про результати судового засідання.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський депутат звертається до СБУ щодо хакерської атаки сторінки радника.

  • Facebook
>