Новини
Архів новин
Оберіть дату

ДАБІ скасувала містобудівні умови на забудову набережної Черкас (ДОКУМЕНТ)

 ...
ДАБІ скасувала містобудівні умови на забудову набережної Черкас (ДОКУМЕНТ)

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області скасувало надання містобудівних умов та обмежень на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями по вулиці Героїв Дніпра, 4. Таке рішення було ухвалено внаслідок позапланової перевірки міського Управління планування та архітектури Департаменту архітектури та містобудування згідно з рішенням головного інспектора буднагляду від 13 вересня. Про це 14 вересня на спільній прес-конференції з депутатами повідомив секретар міської ради Олександр Радуцький.

Нагадаємо, забудовником на зазначеній ділянці є ПП "Будгарант". Раніше виконком ухвалив скандальне рішення щодо детального плану забудови набережної, яким фактично дозволив розпочати будівництво. Згодом депутати скасували це рішення та вирішили розпустити за це виконавчий комітет.

За словами депутата-"свободівця" Максима Шила, їхня фракція ініціюватиме звільнення директора департаменту архітектури Артура Савіна та головного архітектора міста Віталія Чернухи, які підписували дозвільні документи на будівництво.

Тим часом "вільний демократ" Олександр Згіблов укотре наголосив на необхідності проведення міжнародного конкурсу, аби визначити найкращий проект набережної.

"Набережна має належати усьому місту", – наголосив він.

Наостанок секретар міськради додав, що збирається надати інформацію про дозвіл на незаконне будівництво правоохоронним органам, аби ті дали належну оцінку діям чиновників.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах виконком відмовився скасовувати "митницькі" містобудівні умови.

  • Facebook