Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Посеред ночі забіг у намет з автоматом": стали відомі подробиці про черкаського офіцера ЗСУ, який намагався підірвати солдатів

 ...
"Посеред ночі забіг у намет з автоматом": стали відомі подробиці про черкаського офіцера ЗСУ, який намагався підірвати солдатівFacebook / Юрій Темченко

Офіцер Збройних сил України, який у стані алкогольного сп'яніння погрожував роті солдатів підірвати їх гранатою у Черкаській області вже давно не справлявся зі своїми обов’язками. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook військовослужбовець Юрій Темченко.

"Русь (таким є його позивний) був мобілізований у 6 хвилю, 80 бригаду. Став командиром новоствореної танкової роти і почав бухати. Бухав, списував паливо, не з'являвся на наради командирів, не вів ротну документацію, не писав заявки на чергові комплекти форми для бійців, а просто бухав", − пише Юрій Темченко.

За його словами, офіцера звуть Юрій Кушнірук.

Русь, каже він, міг виживати людину з роти, якщо відносини з ним не склалися.

"1 Травня 2016 року, перебуваючи в Чаплинці, Русь напився до білки і посеред ночі забіг у намет з автоматом, погрожуючи всіх розстріляти. Був зв'язаний, але бухати і здавати пальне не припинив. І це йому зійшло з рук", - наголошує військовий.

Він також говорить, що командир бригади знав про інциденти з Кушніруком, але не розібрався у ситуації.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині п’яний командир роти хотів підірвати солдатів гранатою.

  • Facebook