Новини
Архів новин
Оберіть дату

Через бойкот будівництва спортивної арени у Черкасах вимагатимуть відставки мера

 ...
Через бойкот будівництва спортивної арени у Черкасах вимагатимуть відставки мера

Втратити 27 млн.грн. державної субвенції. Ймовірно, таке швидке майбутнє чекає Черкаси і мрію містян на сучасну спортивну арену. Її проект досі не відправлений на експертизу, хоча крайній строк подання минув ще 10 вересня. Про це стало відомо сьогодні на засіданні міжвідомчої комісії з відбору об'єктів для надання субвенції з державного бюджету у Міністерстві молоді та спорту. Від нашого міста участь в нараді брав директор КП "Черкасиінвестбуд" Геннадій Шевченко, передає кореспондент vikka.ua

В ході засідання посадовець заявив: Черкаси освоїти субвенційні кошти не встигнуть. Причина, мовляв, у політичних іграх, які ведуться в місті. Відтак, запропонував можновладцям забрати раніше виділені 27 млн. грн. і віддати тим містам, які зможуть реалізувати поставлені плани. Тим часом, деякі обласні центри, які отримали такі ж субвенції, не лише затвердили проект, а вже розпочали підготовчі роботи до будівництв спортивних арен.

Таку позицію Геннадія Шевченка зокрема і нинішньої міської влади в цілому можна назвати нічим іншим, як помстою, впевнений голова Партії вільних демократів Олександр Згіблов. Про це політик заявив на прес-конференції, яку "вільнодемократівці" зібрали після перегляду трансляції наради. Він вважає, що всі дії мера Бондаренка, в тому числі й призначення Геннадія Шевченка на керівну посаду в "Черкасиінвестбуді", сплановані.

"Якщо ми повертаємо ці гроші, це значить кінець проекту величезної концертно-спортивної арени, – зазначив Олександр Георгійович. – Це банальна помста нашій партії. Мовляв, це проект ПВД. Але він не наш, це проект всього міста!"

Олександр Згіблов впевнений: подібні махінації робляться через те, що черкаські "батьківщинівці", які знаходяться на керівних посадах в міській раді, просто "поклали око" на 15 млн. грн, законсервовані в бюджеті міста для початку будівництва арени.

"В такому надважливому питанні для майбутнього міста немає місця опонентам і будь-якій політичній боротьбі, – переконує однопартієць Згіблова, директор БК "Черкаські Мавпи" Володимир Гриценко. – Сьогодні ж Бондаренко і його оточення вчиняють злочин проти черкаських дітей і всієї громади. Тепер хай громада вирішує сама".

Свою позицію озвучила й "вільнодемократівка" Інна Михайлюк:

"Я говорю не як політик, а як педагог і мама. Мама баскетболіста, який нині прославляє Україну в команді НБА "Лос-Анджелес Лейкерс. Я бачила, як у США буквально за кілька місяців на занедбаному пустирі виростали сучасні спортивні арени. І сподівалась, що колись так буде і в нас".

Депутатка впевнена: проект концертно-спортивної арени в Черкасах – це перш за все розвиток. Професійний – для спортсменів, і емоційний, духовний – для громади міста.

"Я знаю, скільки людей з інших міст хочуть їхати на баскетбольні матчі до Черкас. Ми маємо приймати змагання європейського рівня. А того майданчика, який нині відведений під ігри "Черкаських Мавп", просто недостатньо, що прийняти ту кількість глядачів", – зазначає Інна Михайлюк.

Відтак, представники Партії вільних демократів виступили з офіційною заявою: вимагатимуть відставки міського голови Анатолія Бондаренка саме через бойкот будівництва такої довгожданої й необхідної місту арени.

Як повідомляв сайт vikka.ua, КП "Черкасиінвестбуд" офіційно з новим керівником. 

  • Facebook