Новини
Архів новин
Оберіть дату

Учні сільської школи на Черкащині приїжджають до школи за півтори години до першого уроку (ВІДЕО)

 ...
Учні сільської школи на Черкащині приїжджають до школи за півтори години до першого уроку (ВІДЕО)vn.20minut.ua

3 км пішки або підйом ще затемна – такий вибір щодня постає перед школярами села Сердюківка на Черкащині. Відстань до школи замала, щоб виділяти окремий шкільний автобус, тому возить дітей транспорт, закріплений за іншою школою. Про це йдеться в сюжеті Першого телеканалу.

Із Сердюківки школярів забирає автобус вдосвіта і привозить їх о 7 ранку. До уроків ще півтори години. Діти розповідають, що у цей час вони грають у шашки або читають книжки. Також черговий вчитель доробляє з ними домашнє завдання.

Водію теж доводиться вставати на годину раніше, за що йому не доплачують. Каже, що їздити в Сердюківку щодня – неймовірно важко.

До цього школярів більше 15 років від станції до школи підвозив своїм автобусом місцевий хлібзавод, але тепер відмовилися – завелика відповідальність. Змінився керівник і категорично заборонив перевезення дітей автобусом, тому що на це немає ліцензії.

У Смілянській райдержадміністрації проблеми не бачать.

"Автобус зараз возить цих дітей і буде возити. Коштів на новий у місцевому бюджеті немає. Єдиний вихід – благодійна допомога", – зазначив заступник голови РДА Сергій Глізнєцов.

Деякі батьки уже роздумують перевести своїх дітей в іншу школу, де є розвозка.

Як повідомляв сайт vikka.ua, канівську школу спеціально переобладнали для учениці з інвалідністю.

  • Facebook