Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкасці висловили обурення щодо нових тарифів на управління будинками

 ...

У мікрорайоні "Лісовий" жителі будинків по вул. Момота нарікають на несправедливо підвищені тарифи, які днями надійшли у нових платіжках. З 20 травня ТОВ "Сантехбудконструкція" набуло повноважень управителя будинками, які перебували на обслуговуванні КП "Придніпровська СУБ" та КП "Соснівська СУБ", і розпочало надавати свої послуги. Однак, чимало жителів не побачили належного обслуговування. Про це вони розповіли під час зустрічі з народним депутатом VIIIскликання Владиславом Голубом.

"Днями до нас прийшли дві платіжки і на одній з них від ТОВ "Сантехбудконструкція" орієнтовно вдвічі збільшений тариф. Ми спробували розібратися, телефонували із жителями у службу 1505, на інший контактний телефон, вказаний в платіжці, але не додзвонились. Не платити ми не можемо. Якщо молодь може собі дозволити кілька місяців не платити, то ми, пенсіонери, не можемо. Бо коли назбирається борг, погасити його буде вкрай важко, − зазначає жителька вул. Момота Ольга Вікторівна Опара. − Ми так звикли, що нам треба віддати державі свою працю і гроші, а тоді вже, що залишиться для себе".

Але якщо тарифи підняли, то поліпшення обслуговування жителі поки не бачать, обурюються, що за їх рахунок наживаються підприємці, у яких навіть техніки на обслуговування такої кількості будинків не достатньо. Проти таких тарифів висловилась і жителька Світлана Іванівна Дементьєва. Люди переконані, що міська влада, перед тим, як укладати договори з фірмою-управителем, мала б спитати думки у людей, обговорити, провести слухання. Натомість людей поставили перед фактом повідомленнями у тих же таки платіжках. Причому нагадали про пеню, в разі несплати.

"Коли побачила вартість нових послуг, була шокована. Нас знову не спитали", - говорить Наталія Горпинко.

І до цього часу комунальники майже не приділяли увагу цьому мікрорайону, кажуть жителі "Лісового". "Якщо Митниця розбудовується на кожному місці, то у нас вже 40 років, як ніхто нічого не робив. У дворі багато пенсіонерів, чимало з них погано пересуваються, недобачають Нещодавно жіночка впала посеред двору і травмувалась. Ми звертались у СУБ у 2018 році, щоб нам відремонтували асфальтне покриття у дворі. Прийшла відповідь, що кошти закладені в бюджет. Але і по цей час нам ніхто нічого не відремонтував", − бідкається Ольга Вікторівна.

Нардеп Владислав Голуб переконаний, що має працювати ефективна виконавча гілка влади, яка в першу чергу дбатиме про інтереси людей. Нині ж цього не спостерігається.

"Така проблема з підвищенням тарифів не лише в вашому мікрорайоні, це комплексна проблема міста. На жаль, влада поки не береться за її вирішення. Замість того, аби створювати належні умови обслуговування, навести лад в міській інфраструктурі, міська влада за рахунок людей збирається вирішити проблему", − зауважив Владислав Володимирович.

Крім того, він зазначив, що проблему з підвищенням тарифів без реагування не залишить. А спільно з громадою звертатиметься до відповідних органів про скасування підвищення тарифів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, проїзд у дизелі На Черкащині здорожчає.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook