Новини
Архів новин
Оберіть дату

Цього тижня погода порадує черкащан весняним теплом

 ...
Цього тижня погода порадує черкащан весняним теплом

За прогнозом синоптиків, цього тижня у формуванні погоди буде відігравати радіаційний фактор: поступово збільшиться тривалість дня, висота сонця над горизонтом та кількість надходження сонячної енергії. 21-22 березня очікується підвищення температурного фону за рахунок денних температур – 12-17º тепла. В нічні години будуть невеликі морози – близько 0º. Про це інформує гідрометеоцентр Черкаської області.

23-24 березня температурний фон буде позитивним упродовж доби – вночі 3-8º тепла, вдень 10-15º тепла. До кінця робочого тижня суттєвих опадів не передбачається.

Загалом, як повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань, перша половина березня відзначилася на Черкащині підвищеним середнім температурним фоном – на 2-10º, що більше відповідає кінцю березня-початку квітня. Проте суттєвих опадів не спостерігалося із середини третьої декади лютого, лише 19 березня пройшли дощі кількістю 3-6 мм. Максимальні температури вдень були +8+13º, ночі були холодними – 1-4 тепла, в окремі дні спостерігалося зниження температури повітря до 4 морозу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, із 1 квітня на Черкащині планують завершити опалювальний сезон.

  • Facebook