Новини
Архів новин
Оберіть дату

У мерії вважають, що тролейбусний парк не врятує навіть тариф у 2 грн

 ...
У мерії вважають, що тролейбусний парк не врятує навіть тариф у 2 грнuk.wikipedia.org

У департаменті житлово-комунального комплексу Черкаського міськвиконкому переконані, що підвищення тарифу на проїзд у тролейбусах до 1,50 грн і навіть до 2 грн особливо не змінить фінансового стану КП "Черкасиелектротранс".

Про це заявив у коментарі vikka.ua директор профільного департаменту мерії Андрій Наумчук.

Він розповів, що рішення про встановлення на тролейбусах тарифу в розмірі 1,50 грн ухвалено ще восени 2014 року, але "департамент економіки до цього часу гальмував проходження регуляторної процедури".

"Підвищення тарифу до 1,50 грн суттєво не вплине на господарську діяльність підприємства. Бо якщо зараз у них близько 500 тисяч грн у місяць власна виручка і майже 1,5 млн грн компенсація за перевезення пільговиків, яка є фіксованою сумою. А більше, ніж є в бюджеті, їм ніхто не заплатить. Тож якщо збільшать тариф на 10 %, то ці додаткові 50 тисяч грн практично не вплинуть на собівартість, на фінансовий стан підприємства. Цей факт лише викличе масу суспільного незадоволення", - вважає Наумчук.

"Особливо не вплине на фінансовий стан підприємства і тариф у, скажімо, 2 грн. Це буде лише додаткових десь 150 тисяч грн у місяць. Але на 2 грн ще немає навіть регуляторного акту", - наголосив він.

Чиновник також додав, що зараз регуляторну процедуру проходить тариф на проїзд у тролейбусі в сумі 1,5 грн.

Нагадаємо, раніше секретар міськради Олександр Радуцький повідомив, що через місяць поїзд у тролейбусах зросте до 1 грн 50 копійок.

  • Facebook
>