Новини
Архів новин
Оберіть дату

Понад сотню повідомлень про порушення виборчого процесу зареєстрували на Черкащині

 ...
Понад сотню повідомлень про порушення виборчого процесу зареєстрували на Черкащині pravda.com.ua

З початку передвиборчої кампанії до територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Черкаській області надійшло 107 повідомлень, пов’язаних із порушенням вимог виборчого законодавства. Про це інформує пресслужба ГУНП в Черкаській області.

Переважно це інформація про факти розміщення агітаційної продукції без вихідних даних, пошкодження майна, а також незаконної агітації й можливого підкупу виборців. Вся отримана поліцейськими інформація ретельно перевіряється.

За результатами перевірки поліцейські склали 5 адміністративних протоколів за статтею 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) Кодексу про адміністративні правопорушення.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості по 4 кримінальним правопорушенням – за частиною 1 статті 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) та за частиною 4 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Як повідомляв сайт vikka.ua, понад 16 тисяч осіб задіяні у роботі ДВК на Черкащині.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook