Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Смілі на Масляну встановлять третій кулінарний рекорд

 ...
У Смілі на Масляну встановлять третій кулінарний рекорд

На центральній площі міста Сміла пройде вже традиційна благодійна Масляна "Підтримай ближнього".

Участь у ній візьмуть мешканці та творчі колективи міст і ОТГ області, навчальні заклади та організації, приватні підприємці.

Цього року у межах святкувань відбудеться обласний фестиваль млинців та встановлення Національного рекорду із виготовлення найдовшої "млинцевої веселки".

Також у програмі свята: концерти, виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, частування млинцями.

Захід відбудеться 29 лютого 2020 року о 12.00 .

У попередні роки всі зібрані кошти спрямовувалися на благодійну допомогу воїнам АТО, людям із інвалідністю та людям похилого віку, які проживають у Ротмістрівському та Косарському будинках-інтернатах, на лікування тяжкохворого смілянина Віталія Хільченка та кам’янчанина Михайла Білецького. Зібрані цього року кошти будуть передані на лікування 3-річної онкохворої смілянки Вікторії Астахової.

Рекорд із виготовлення найдовшої "млинцевої веселки" буде вже третім, встановленим під час акції. Так, 2016 року був встановлений Національний рекорд України в категорії "Наймасовіша дегустація".

Вихованці Смілянського природничо-математичного ліцею зліпили 6001 вареник з картоплею і лівером, які продегустували 1025 жителів Сміли. А в 2019 році – Національний рекорд під назвою "Найбільша кількість млинців у вигляді троянд". Учасники акції виготовили "трояндову галявину" із 3333 млинців. Загалом же сміляни спекли більше 13 тисяч млинців.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах юна переселенка з Донеччини потребує допомоги.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини!

  • Facebook
>