Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські лісівники сконструювали зрізувач для міжряддя лісу (ФОТО)

 ...
Черкаські лісівники сконструювали зрізувач для міжряддя лісу (ФОТО) lis-ck.gov.ua

Нещодавно працівники ремонтно-транспортного цеху, що входить у склад Дубіївського лісокомплексу Черкаського лісгоспу, самостійно сконструювали рубщик коридорів-подрібнювач, що призначений для зрізування у міжряддях лісових культур деревної, чагарникової рослинності та бур’янів. Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Цей агрегат – не щось нове, його можна придбати. Проте класичний існуючий у продажу варіант рубщика коридорів не завжди підходить для умов, у яких йому доводиться працювати, тож, відповідно, часто виходить з ладу й не виконує своїх функцій. Саме з цієї причини у Черкаському лісгоспі підійшли до цього питання як справжні господарі – врахували особливості насаджень підприємства та лісорослинних умов, вдосконалили саму конструкцію, підсилили слабкі місця агрегата. І, що найголовніше, врахували практику застосування та встановили потужні ножі, які є чи не найголовнішим елементом для ефективної та безперебійної роботи.

Як повідомив директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт, новий рубщик коридорів вже більш як тиждень працює у Мошнівському лісництві і добре себе зарекомендував. Він може здійснювати догляди як в листяних, так і хвойних насадженнях.

До слова, для того, щоб змайструвати рубщик коридорів, черкаські лісівники витратили 44 тис. грн. Якщо такий агрегат купувати – він коштуватиме удвічі дорожче.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в одному із лісництв на Черкащині з'явилося "патріотичне" джерело.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

 

  • Facebook