Новини
Архів новин
Оберіть дату

Суддю з Черкащини відсторонили від посади

 ...
Суддю з Черкащини відсторонили від посади

Суддю Городищенського районного суду Черкаської області Леоніда Вікторовича Подорогу тимчасово відсторонили від здійснення правосуддя на підставі рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя. Про це повідомляє Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.

"Згідно з частиною другою статті 62 Закону України "Про Вищу раду правосуддя" суддя Городищенського районного суду Черкаської області Подорога Леонід Вікторович тимчасово відсторонюється від здійснення правосуддя на підставі рішення Другої Дисциплінарної палати про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення", – йдеться у повідомленні.

Суддя вважається тимчасово відстороненим від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення судді від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Як повідомляв сайт vikka.ua, новоспечений суддя Конституційного суду задекларував храм на Черкащині.

  • Facebook