Новини
Архів новин
Оберіть дату

Проти правил: черкаською дамбою безконтрольно їздять вантажівки

 ...
Проти правил: черкаською дамбою безконтрольно їздять вантажівки

Попри вагові обмеження на час ремонту, дамбою і мостом продовжують їздити багатотонні вантажівки. Фури, вага яких навіть без причепа може перевищувати граничнодопустимі 5 тонн, зафіксувала журналістка Наталія Заїка.

"Хіба ці вантажівки менше 5 тонн? Обмеження ж на мосту по вазі транспорту наче не знімали", – пише вона у Facebook.

Facebook / Наталия Заика

Вагу вантажівок мають контролювати працівники Укртрансбезпеки. Однак у відомстві сайту vikka.ua пояснили: здійснювати це не можуть, оскільки є лише один пункт вагового контролю, розташований біля Умані. На самій дамбі контролювати вагу транспорту не передбачено.

Відмовити у проїзді дамбою ваговозам патрульні-регулювальники також не можуть. Кажуть, що це не їхня компетенція.

"Наші працівники займаються не патрулюванням дамби. Зараз забезпечено лише два екіпажі з боку села Благодатне та на виїзді з Черкас, які дублюють сигнал світлофора. На дамбі стоїть техніка і закриває видимість для водіїв. Ще кілька днів вони стоятимуть, а потім їх і зовсім знімуть з патрулювання", – пояснює речниця Управління патрульної поліції Черкас Зоя Вовк.

Тим часом заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань каже: така ситуація склалася через те, що патрульний екіпаж контролює рух тільки перед мостом.

"Якщо вантажівка вже зайшла на дамбу, то її розвернути неможливо. Тож питання до самих водіїв і патрульних", – зазначає він.

Нагадаємо, що з 1 грудня пропускні вікна на дамбі скасовано. Рух однією смугою постійно вільний для легкових автомобілів та маршрутних автобусів. Для вантажного великогабаритного транспорту від 5 тонн рух заборонено.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на черкаській дамбі відкрили цілодобовий рух транспорту.

  • Facebook