Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах потяг збив підлітка (ВІДЕО)

 ...
У Черкасах потяг збив підлітка (ВІДЕО)zhitomir.info

Увечері 12 червня в Черкасах на залізничній колії поблизу перехрестя вулиць Онопрієнка та Одеської потяг збив молодого хлопця. Про це у Facebook інформує депутат Черкаської міської ради Руслан Зоря.

14-річний підліток слухав музику в навушниках. Машиніст поїзда подавав сигнал, однак хлопець не чув. Після зіткнення він лише дивом залишився живий: ударився головою і, можливо, пошкодив хребет. Наразі він перебуває в лікарні.

"Пригода сталася у тому самому місці, в якому я неодноразово вимагав облаштувати пішохідний перехід через залізницю. Через його відсутність люди змушені переходити залізничну колію у невстановлених місцях, наражаючи себе на небезпеку. Останній раз, у січні цього року, моє звернення до "Укрзалізниці" щодо вирішення проблеми підтримала більшість депутатів Черкаської міської ради (42). Але залізничники проблеми не побачили і відповіли, що через погану видимість поїзда там перехід встановити не можна. Два місяці вже чекаю відповіді від Мінтрансу. Тепер маємо наслідки, які можна було уникнути", – каже Зоря.

За його словами, стихійний перехід там є і буде. Тому потрібно приймати рішення щодо його перенесення в інше місце поряд, де його можливо облаштувати. Із цим питанням депутат буде повторно звертатися в усі відповідні структури.

Як повідомляв сайт vikka.ua, депутати просять Укрзалізницю облаштувати в Черкасах перехід через залізничну колію.

  • Facebook