Новини
Архів новин
Оберіть дату

Депутати трьох політичних партій покинули сесію міськради

 ...
Депутати трьох політичних партій покинули сесію міськради

Депутати міської ради, які були позбавлені мандатів, зареєструвались для участі в пленарній сесії 17 травня. Частина народних обранців відмовляється продовжувати засідання, адже в сесійній залі відбувається порушення конституції, передає кореспондент vikka.ua.

Кворум пленарного засідання, на якому мали розглядатися зміни до міського бюджету на 2018 рік, зібрався. Адже до участі в сесії зареєструвалось 25 депутатів, серед них і позбавлені мандатів Альона Цегвінцева, Тетяна Чорнобіль, Віталій Косяк та Максим Скорик.

Екс-секретар міської ради Олександр Радуцький закликав колег не брати участь у подальшому голосуванні, адже вважає незаконною присутність на засіданні депутатів, які офіційно позбавлені мандатів.

Депутат міськради від Громадянської позиції Руслан Зоря також визнав, що всі рішення, які будуть прийматися сьогодні, будуть нелегітимними і заявив про відмову представників своєї партії голосувати у сьогоднішньому засіданні.

Підтримав колег і лідер Партії вільних демократів Олександр Згіблов Прямо в залі засідань він надав чергові докази того, що вищим керівним органом партії, згідно з статутом, є її політична рада. Вона й мала право приймати рішення про відкликання депутаток Цегвінцевої та Чорнобіль за народною ініціативою.

В результаті представники Партії вільних демократів, Блоку Петра Порошенка та Громадянської позиції залишили сесійну залу.

Як писав сайт vikka.ua, черкаська ТВК надіслала меру повідомлення про те, що повноваження черкаських депутатів-відкликанців офіційно припинені.

 

  • Facebook