Новини
Архів новин
Оберіть дату

Повалені вітром зупинки увійдуть до матеріалів справи Тренкінка (ФОТО)

 ...
Повалені вітром зупинки увійдуть до матеріалів справи Тренкінка (ФОТО)procherk.info

До справи депутата Черкаської міської ради "батьківщинівця" Юрія Тренкіна, якого звинувачують у розкраданні бюджетних коштів, планують додати випадки руйнування нових зупинок громадського транспорту, які стались напередодні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко.

"Ці фото ми мабуть додамо до апеляційної скарги по справі пана Тренкіна та його товаришів про розкрадання 1,7 млн. на встановленні зупинок, як доказ не політичних репресій прокуратури", − повідомив у соцмережі прокурор.

Зазначимо, що 11 березня у Черкасах було оголошено штормове попередження, зумовлене сильними поривами вітру. Саме тоді від буревію почали сипатися зупинки громадського транспорту, які були встановлені у 2016 році ТОВ "Промбуд Індустрія". Підприємство відносять до бізнес-орбіти "батьківщинівця"Юрія Тренкіна. Судячи з фото, складалося враження, що їх зовсім не закріплювати, а лише прикидали тротуарною плиткою. На щастя, під час буревію від падаючих зупинок ніхто не постраждав.

Нагадаємо, що 4 березня черкаському депутату Юрію Тренкіну, його соратнику та колишньому очільнику ТОВ "Промбуд Індустрія" Євгену Щербині та керівнику ТОВ "Хлібний Дім – Україна" Сергію Коломійцю вручили підозри в ухиленні від сплати податків на суму 4,6 млн. грн. та заволодінні 1,7 млн. грн. бюджетних коштів. Остання цифра стосується саме завищених цін на встановлення зупинок, частину з яких нині буквально здуло вітром. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаська Феміда не призначила заставу Юрію Тренкіну.

 

  • Facebook