Новини
Архів новин
Оберіть дату

Студент черкаського вишу здобув перемогу фестивалю телерадіопрограм

 ...
Студент черкаського вишу здобув перемогу фестивалю телерадіопрограмcdu.edu.ua

Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Володимир Левченко став переможцем Всеукраїнського фестивалю студентських телерадіопрограм "Студентський МІКС-2016".

Оголошення результатів та нагородження переможців відбулося 28 жовтня у Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Журі вже третього фестивалю студентських робіт розглянуло понад 50 програм від більш ніж 20 учасників із 15 міст.

Володимир посів перше місце з авторською телепрограмою "Талановита людина - талановита в усьому" та третє - з розважальною радіопрограмою "Рок-початок тижня".

- Програма "Рок-початок тижня" дуже подобалася студентам, тому я наполегливо працював, а тепер маю такий класний результат, - розповідає третьокурсник. - "Талановита людина - талановита в усьому" - тут все дуже круто, звичайне завдання на пару від Тетяни Григорівни (поїхати в село і відзняти творчу людину) закінчилося тим, що проект переміг серед наймасовішої категорії. Із 14 робіт обрали саме її. І про призи, скажу коротко: я ще й досі перебуваю в шоці від них. Мені подарували "iPad mini" та флеш-накопичувач на 64 GB. Наступного року дуже хочу, щоб саме роботи студентів нашого університету перемогли у цьому фестивалі. Висока планка поставлена, тож будемо наполегливо працювати.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у черкаських вишах заборонять викладати російською мовою.

  • Facebook
>