Новини
Архів новин
Оберіть дату

Хворому хлопчику з Черкащини збирають кошти на другу операцію та реабілітацію (Фото)

 ...
Хворому хлопчику з Черкащини збирають кошти на другу операцію та реабілітацію (Фото)Facebook / Молодіжна рада Шполянської ОТГ

Восьмирічному Максиму Коваленко зі Шполи, який все життя пересувається на інвалідному візку, успішно зробили операцію. Наступна запланована на початок лютого. Завдяки їм хлопчик може стати на ноги.

Про це у Facebook повідомила Молодіжна рада Шполянської ОТГ. Її представники завітали до Максима із подарунками. Один із них – новий інвалідний візок.

Частину коштів на візок зібрали на благодійних акціях, ще частину пожертвували небайдужі.

"Максим дуже цікавий співрозмовник, світла та хороша дитина. Наразі хлопчику зробили першу операцію і відчувається його оптимістична налаштованість, наступна запланована на початок лютого. Після операції хлопчика чекає довготривала реабілітація, на яку теж потрібні кошти", – йдеться у повідомленні.

Номер картки ПриватБанку для допомоги: 4149 4978 5951 1034 (Коваленко Віра Сергіївна, мама)

Раніше сайт vikka.ua писав:  у Максима Коваленка діагноз ДЦП, тетрапарез, вальгусна деформація стоп. Хлопчик гарно навчається в школі, грає на фортепіано, займається в шкільному хорі, відвідує гуртки. Мама виховує сина самостійно і оплачувати лікування не може.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook