Новини
Архів новин
Оберіть дату

Важливий вибір: як черкасцям визначитися із сімейним лікарем

 ...
Важливий вибір: як черкасцям визначитися із сімейним лікарем

До 1 липня у межах медичної реформи черкащани мають визначитися із кандидатурою сімейного лікаря та заключити з ним угоду. Як це зробити – пояснив у Facebook директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник.

"Інформацію про сімейних лікарів можна отримати на сайтах міських поліклінік. Там розміщені прізвища сімейних лікарів, графіки їх прийому та перелік вулиць , за якими закріплений сімейний лікар", – повідомив чиновник.

Також Олег Стадник закликав жителів міста відповідально поставитися до свого вибору.

"Заходьте на сайт, вивчайте інформацію,аналізуйте і пам’ятайте: ви настільки ж самостійно відповідаєте за власний стан здоров’я, як і за вибір сімейного лікаря для себе. Персональна відповідальність за власний стан здоров я не закінчується вибором лікаря. Лікар потрібен для відновлення втраченого здоров’я. Якого оберете, так спільно і будете про своє здоров’я турбуватись", – наголосив він.

На сайти міських поліклінік Черкас можна перейти за посиланнями: КНП "Перший Черкаський міський центр медико-санітарної допомоги", КНП "Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги", КНП "Третій Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги", КНП "Четвертий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги", КНП "П’ята Черкаська міська поліклініка".

Як повідомляв сайт vikka.ua, сімейні лікарі стануть підприємцями, а "швидка" перетвориться на реанімацію.

  • Facebook
>