Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Тепер зрозуміло, за чиї гроші банкет": Аваков прокоментував заяву Олійника щодо фінансування намету черкащан під Радою

 ...
"Тепер зрозуміло, за чиї гроші банкет": Аваков прокоментував заяву Олійника щодо фінансування намету черкащан під Радоюvestnikkavkaza.net

Міністр внутрішніх справ України відреагував на заяву нардепа-втікача, екс-мера Черкас Володимира Олійника щодо фінансування ним намету черкащан під Верховною Радою.

"Тепер, сподіваюся, всім стало зрозуміло, за чиї гроші банкет, витканий із провокацій крові людей, розпуску парламенту, Нацгвардії, СБУ та дурнуватих ультиматумів", – написав він у Facebook.

Глава МВС звернувся до Семена Семенченка, Міхеїла Саакашвілі, Єгора Соболєва та Юрія Дерев’янка з питанням, що за товар вони продають негідникам, приймаючи в оплату брудні гроші регіоналів-втікачів зі зграї Януковича.

"При всій недосконалості того, що відбувається в країні – те, що ви робите – мерзенність, а можливо, і більше", – зазначив він.

Нагадаємо, акція під назвою "Всеукраїнський збір" почалася під стінами Верховної Ради 17 жовтня. Її учасники вимагають ухвалити закони про скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду і зміни виборчого законодавства. Частина мітингувальників встановили під будівлею парламенту намети.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащанин закидав яйцями нардепа.

  • Facebook