Новини
Архів новин
Оберіть дату

Радикали висловили свою думку щодо дій депутатів-відкликантів

 ...
Радикали висловили свою думку щодо дій депутатів-відкликантів

Після відкликання громадою Черкас депутата міської ради Віталія Косяка, депутат Сергій Тищенко, якого в РПЛ назвали, ймовірно, наступним, почав стверджувати, що начебто фракція Радикальної Партії  в Черкаській міській раді існує, а процес відкликання може її зруйнувати. А це вдарить по позиціям партії.

"Насправді, така заява Сергія Тищенка, колишнього члена РПЛ, і нині ще депутата Черкаської міської ради від Радикальної Партії, щиро здивувала парторганізацію. Я розумію його емоції, але треба бути чесним із собою та людьми", − повідомив заступник голови Черкаської територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка Вадим Гайович, призначений Лідером партії Олегом Ляшком відповідальним за процес відкликання депутатів місцевих рад на Черкащині.

Він також зазначив, що ніякої легітимної фракції Радикальної Партії в міській раді не існує з того моменту, коли, за дорученням Лідера партії, вищий керівний орган партії ППрП розглянув "діяльність" депутатів міської ради та прийняв рішення про розпуск фракції і про відкликання всіх трьох депутатів міської ради. Про це рішення Сергію Тищенку було відомо.

"Реєстрація нових депутатів після відкликання старих − це шанс для партії утворити справжню легітимну депутатську фракцію, яка буде представляти інтереси громадян і звітувати про свою діяльність перед Ляшком, а не перед місцевими "авторитетами", перед якими, очевидно, звітують нинішні депутати, після свого обрання", − зазначив Вадим Гайович.

Як повідомляв сайт vikka.ua, повноваження черкаських депутатів-відкликанців офіційно припинені.

 

  • Facebook