Новини
Архів новин
Оберіть дату

Стала відома причина незрозумілого нічного смороду в Черкасах

 ...
Стала відома причина незрозумілого нічного смороду в Черкасах ukrinform.ua

Їдкий сморід, від якого потерпають жителі Черкас вже протягом кількох ночей, спричинений перевищенням аміаку в повітрі. Про це у коментарі сайту vikka.ua повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

До редакції сайту звернулися жителі районів Д, Хімселища та Річкового вокзалу, мовляв, другу ніч їх турбує їдкий незрозумілий дим, що нагадує запах палених шин. Причину кореспонденти дізнавались у фахівців.

Згідно з результатами вимірювань лабораторії Черкаського обласного центру з гідрометеорології, метеорологічні умови сприяли накопиченню шкідливих домішок у атмосферному повітрі. Зазначимо, вдень температура сягала 29 градусів.

"13 серпня о 19:00 у Дніпровському мікрорайоні міста концентрації аміаку становили 1,2 ГДК, а о першій годині ночі концентрація цієї неорганічної сполуки у повітрі центральної частини міста становила 1,4 ГДК. Перевищення по інших шкідливих домішках не зафіксоване", – розповідає Віталій Постригань.

Фахівець додає, що зараз метеорологічні умови сприяють накопиченню шкідливих домішок у повітрі, тому підприємствам слід це враховувати при здійсненні викидів в атмосферу, а жителям Черкас – не допускати спалювання сміття та різних відходів. До того ж, на всій території Черкаської області утримується найвищий 5 клас пожежної небезпеки.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські синоптики розповіли про зниження температури.

  • Facebook