Новини
Архів новин
Оберіть дату

Спецоперація по-черкаськи: чоловік у шкарпетках заліз на трубу, а злізти не зміг (ВІДЕО)

 ...
Спецоперація по-черкаськи: чоловік у шкарпетках заліз на трубу, а злізти не зміг (ВІДЕО)

Чоловіка, який заліз на високу вежу і не зміг звідти злізти, вже допомогли спуститись на землю.

Про це з місця події інформує кореспондент vikka.ua.

Рятувальники напоїли його водою.

Чоловік без взуття, просто у шкарпетках. Він досить агресивно себе поводить.

Нагадаємо, раніше в соцмережах повідомляли про те, що на трубу заліз невідомий. Була підозра, що він хоче вкоротити собі життя. Щоправда згодом рятувальники це спростували. За їхніми словами, компанія залізла на вежу, щоб полюбуватись краєвидами міста. Всі злізли, а один не зміг. Його на допомогу прийшли психолог і скелелаз.

Пізніше в обласному управління ДСНС повідомили деталі "сходження" молодиків на димову трубу газової котельні. Так, за інформацією пожежників, люди були нетверезі.

Інформація до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС надійшла о 7-10 від служби охорони, яка після спрацювання сигналізації прибула до припортової котельні ВП "Черкаська ТЕЦ".

Під час спілкування із учасниками пригоди стало відомо, що група молоді, чотири місцевих хлопця та дівчина, яка приїхала до Черкас із Київського Подолу, напередодні весело проводили час в одному з нічних клубів. Вже під ранок, обговорюючи красу міста, зваживши на заяви киянки, яка була у захваті від Черкас, у хлопців виникла ідея оглянути місто на Дніпрі під час сходу сонця. Для цього вирішили скористатися трубою котельні.

Опинившись на висоті, один з них дуже швидко протверезів і злякавшись, спускатися відмовився.

Згодом, коли на місце події почали прибувати автомобілі спеціалізованих служб міста, чоловік почав загрожувати суїцидальним стрибком якщо вони не поїдуть. На підтвердження свого наміру молодий чоловік скину униз годинника та кросівки.

Врахувавши його не бажання спілкуватися із представниками міліції, до чоловіка погодився піднятися професійний альпініст.

Узявши з собою необхідне спорядження, а також радіостанцію він піднявся на 120 метрову трубу і за порадами психолога Управління, який підтримував з ним постійний контакт, зумів переконати потерпілого спуститися на землю.

Вже після спуску, з потерпілим було проведено спеціальну психокорекційну роботу  під час якої вдалось відновити його психологічний стан а також довіру до правоохоронних органів щодо відсутності важкого покарання.

 

  • Facebook