Новини
Архів новин
Оберіть дату

Шахраї на Черкащині можуть представитись енергетиками

 ...
Шахраї на Черкащині можуть представитись енергетикамиkremen.today

Зазвичай аферисти видають себе за представників різних установ чи підприємств, щоб втертися до вас в довіру і, приспавши пильність, вчинити шахрайські дії. Останнім часом з’явилася інформація про те, що невідомі особи навідуються до осель споживачів і, представляючись співробітниками ПАТ "Черкасиобленерго", пропонують неіснуючі акційні знижки на електроенергію. Про це інформує прес-служба ПАТ.

"Наголошую: працівники ПАТ "Черкасиобленерго" жодного відношення до ціноутворення на електроенергію не мають, – говорить директор з питань безпеки ПАТ "Черкасиобленерго" Олександр Федотов. – Відтак співробітники Товариства не мають права і не пропонують споживачам купонів на знижки, акцій на ціни на електроенергію, будь-які товари чи послуги тощо. Це по-перше. По-друге, серед працівників ПАТ "Черкасиобленерго" найчастіше споживачів відвідують контролери – щоб зняти показники лічильника або перевірити його технічний стан. У будь-якому разі перше, що повинен зробити представник Товариства, – це пред’явити посвідчення".

У разі виникнення подібних ситуацій, необхідно повідомити за номером гарячої лінії Товариства (0472) 39-52-47 або 102.

Усю достовірну інформацію про діяльність ПАТ "Черкасиобленерго" можна дізнатися на сайті Товариства або в кол-центрі за телефонами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах чоловік, який обкрадав автівку, попався на місці злочину.

  • Facebook