Новини
Архів новин
Оберіть дату

Підрядник відповів на дорікання мера Черкас щодо будівництва футбольного поля

 ...
Підрядник відповів на дорікання мера Черкас щодо будівництва футбольного поля

Основні роботи з будівництва спортивного майданчика у школі №34 вже завершені. Про це у Facebook повідомив депутат Черкаської міськради фракції "Вільних демократів", директор ТОВ "Група Венето", яке виконує будівельні роботи, Олександр Згіблов.

1 грудня міський голова Черкас Анатолій Бондаренко дорікнув підряднику, мовляв, той не виконує роботи у встановлені терміни.

"Кошти ми виділили, договір на виконання робіт уклали ще на початку літа. Однак підрядник своїх зобов’язань виконувати не поспішає. Темпи виконання робіт вкрай незадовільні. Їх можна було виконати за два місяці", – заявив Бондаренко.

Однак, враховуючи те, що будівництво спортивного майданчика було розбите на два роки, усі роботи насправді виконуються своєчасно, зауважив Олександр Згіблов.

"У цьому, 2016 році, передбачено виконання робіт по огорожі,всіх бетонних і монтажних робіт і облаштуванню піщано-щебеневої подушки. А укладання штучного покриття для гри в футбол перенесено на наступний, 2017 рік, – зауважив він. – Кожен бажаючий може легко переконатися, що всі матеріаломісткі і трудоємні роботи виконано. Територія спланована, бетонні і монтажні роботи виконані, оцинкована огорожа встановлена, піщано-щебенева подушка завершена".

За його словами, працівникам залишилося лише розрівняти і утрамбувати шар відсіву. Це планувалося зробити 1 грудня – за місяць до закінчення договору. Однак через опади снігу роботи з трамбування були призупинені.

"Головне для нас – це якість виконання роботи. І щоб основа під штучну траву була найкращою. Ми повинні зробити щебенево-піщану подушку, а не щебенево-снігову", – наголосив Олександр Згіблов.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати подарували дитячому садку проектор.

  • Facebook
>