Новини
Архів новин
Оберіть дату

Редакцію "Молодіжки" облили зеленкою і обкидали яйцями (ФОТО, додано ВІДЕО)

 ...
Редакцію "Молодіжки" облили зеленкою і обкидали яйцями (ФОТО, додано ВІДЕО)

7 серпня у редакцію газети "Молодь Черкащини" зайшло близько 15 осіб, що представилися представниками "Правого сектора". Більшість із них – чоловіки.

Вони облили зеленкою стіни редакції, обкидали її яйцями, а також порозкидали номери газет і книги. Крім того, вони позалишали "автографи" на стінах.

Про це в коментарі vikka.ua розповів працівник газети Олег Кукса.

За його словами, чоловики відразу пояснили, що прийшли через статтю про Тулуба, що була в останньому номеру "Молодіжки".

– Я був один у цей час. Хлопці прийшла у звичайному одязі, без балаклав. Говорили конкретно: за ту публікацію, що ми захищаємо Тулуба. Вони були дуже агресивно налаштовані: пообливали зеленкою, порозкидали газети, стилажі, книги, яйця побили. Техніку, слава богу, не зачепили, – розповів Кукса.

Також Кукса зазначив, що чоловіки вимагали в газеті спростування і запевняли, що самі напишуть у наступному номері газети, хто такий Тулуб.

Після того, як чоловіки пішли, журналіст викликав міліцію.

– Якби я повівся би більш агресивно, незрозуміло , чим би все закіничилося, – зазначив журналіст.

Джерело: Вконтакте/Правий Сектор Черкащина

Нагадаємо, сьогодні "Правий сектор" поширив заяву, у якій вимагав звільнити головного редактора "Молодіжки" Ольгу Лактіонову, а також автора статті Леоніда Туменка.

Фото Нової Доби

  • Facebook