Новини
Архів новин
Оберіть дату

Трьох жінок у Черкасах відзначили нагородою "Мати-героїня" (ФОТО)

 ...
Трьох жінок у Черкасах відзначили нагородою "Мати-героїня" (ФОТО)

6 березня трьом жінка з Черкаського району вручили нагороди за материнську самовідданість. Багатодітні матері відзначені високим званням "Мати-героїня". Серед них Лілія Конкіна – мати шести дітей, Таміла Костриця – мати п’ятьох дітей та Ірина Шепель – мама шести дітей. Про це інформує прес-служба обласного комітету руху Реформації в Черкаській області.

Нагородження відбувалося на святі присвяченому наступаючому жіночому дню. Більше як сотню багатодітних мам Черкаської області вшанували привітаннями, піснями та подарунками. Організатори заходу – районне об’єднання багатодітних сімей та обласний комітет руху Реформації в Черкаській області.

"Зараз такі сім’ї дуже важливі для України. Наше населення зменшується, а багатодітні мами дають надію на те, що в нашої держави є майбутнє", – відзначив голова сімейного комітету обласного Руху Реформації Юрій Бієвець.

Серед запрошених мами від трьох до тринадцяти дітей. Вік теж різний. Футоймас Женя, наприклад, в своїх 28 років мама 7-х дітей. Двоє власних і п’ятеро прийомних. Про те, щоб взяти в сім’ю дітей з дитбудинку, мріяла з дитинства. І після того, як така можливість з’явилася, взяла одразу п’ятьох.

"Ми коли з чоловіком одружилися в нас не було довгий час своїх дітей. І ми молилися: "Бог, якщо ти не даси нам своїх дітей, то ми візьмемо собі з притулку або усиновимо". І потім у нас народилася своя дитина, за нею друга, проте бажання взяти діток з притулку залишилося", – поділилася Євгенія.

Кожна мама по завершенню отримала подарунок.

"Багатодітні сім’ї – це гарний приклад для українців. Наша організація об’єднує та підтримує їх", – відзначила голова міського об’єднання багатодітних сімей Євгенія Гордійчук.

Як повідомляв сайт vikka.ua, визначним жителям Черкащини вручили нагороди.

  • Facebook