Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині учні ночували в школі

 ...
На Черкащині учні ночували в школі ivteleradio.ru

У селі Смільчинці, Лисянського району, учні залишилися ночувати у школі. Таку пропозицію підтримали усі вчителі та батьки. Про це пишуть "Вісті Черкащини".

Так, п’ятикласники разом із вчителями залишилися на ніч у навчальному закладі та разом зустрічали весну.

"Спочатку учні пішли до спортивного залу, де на них чекали цікаві конкурси та змагання, − розповів класний керівник Анатолій Яковенко. − За перемогу в кожному з них п’ятикласники отримували фішки, які можна було наступного дня обміняти на цукерки. Далі провели квест. Поділившись на дві команди, діти мали пройти 10 станцій і на кожній виконати завдання: відгадати загадки, ребуси, криптограми, головоломки, скласти пазли. Особливого адреналіну додав той факт, що переміщуватися по школі мали у повній темряві, освітлюючи власний шлях лише ліхтариками".

Після розваг і нагородження переможців, сіли за вивчення уроків. Діяли за принципом: зробив сам – допоможи другові. Тоді готували вечерю: дівчатка сервірували стіл, робили десерти, а хлопці смажили м’ясо.

Пізніше у п’ятикласників була нічна дискотека, комп’ютерні ігри та перегляд мультфільму. Опівночі всі вийшли на шкільне подвір’я зустрічати весну. Співали пісень, загадували бажання. Потім переглянули відео з випускного вечора та згадали початкову школу.

Вранці провели зарядку, поснідали та прибрали у школі.

"Ось так, на думку наших вчителів, можна зацікавити дітей школою, а навчально-виховний процес зробити невимушеним, − розповіла директор школи Лариса Яковенко. – Це запам’ятається їм на все життя. Ми вже подумуємо залучити до цього проекту й інші класи".

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах визначилися із датою святкування випускного вечора.

 

  • Facebook