Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині продовжують ремонтувати дорогу міжнародного значення (ФОТО)

 ...
На Черкащині продовжують ремонтувати дорогу міжнародного значення (ФОТО) Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

Тривають роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса на ділянці км 143+028 – км 152+918, у Жашківському районі. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Підрядною організацією завершуються роботи із розбирання старого асфальтобетонного покриття. Проводяться роботи із регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за допомогою холодного ресайклінгу із застосуванням бітумної емульсії та цементу ресайклером.

Наразі на ділянці км 143 - км 149 проводяться роботи із влаштування верхнього шару основи із СФОМ. На ділянці км 143- км 144 проводяться роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Також проводяться роботи із влаштування бортового каменю.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, поточний середній ремонт ділянки автодороги М-05, протяжністю майже 9,9 км, буде проведено у Жашківському районі від кордону з Київською областю і до закінчення міста Жашків у напрямку Умані.

Ремонтні роботи розпочалися із правого проїзду автодороги М-05 Київ-Одеса. На час проведення ремонтних робіт рух транспорту правим проїздом перекрито, і відбувається по лівому проїзду у реверсному режимі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у поминальні дні до черкаських кладовищ їздитимуть додаткові автобуси.

Ми не набридаємо. У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook