Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Смілі побудують Будинок правосуддя за 50 мільйонів гривень

 ...
У Смілі побудують Будинок правосуддя за 50 мільйонів гривеньinfomist.ck.ua Приміщення Смілянського міськрайонного суду сьогодні

У Смілі по вулиці Кондратюка,5 збудують Будинок правосуддя. Аукціон по тендеру вже проведено, переможець очікує на укладання договору. Про це пише "Інфоміст".

Згідно з тендерною документацією, роботи мають бути виконаними до 1 липня 2020 року.

Підрядник у своїй тендерній пропозиції вказав, що розпочне роботи уже в серпні. Оздоблення фасаду планують завершити уже в травні наступного року, а внутрішнє облаштування будівлі – в листопаді 2019-го.

Приміщення буде побудовано з нуля, оснащене комунікаціями та необхідним обладнанням. Буде проведено благоустрій об’єкту. Зокрема, буде придбано 12 гербів судді, 12 суддівських крісел, 4 кабіни для підсудних.

Зазначимо, що наразі в Смілянському міськрайонному суді числяться лише 4 судді (включно з головою суду), Нині смілянський суд розташований в будівлі по вулиці П. Орлика, 15.

Переможцем аукціону став ТОВ "Черкасизалізобетонстрой" із пропозицією у 43 мільйони гривень.

Товариство входить до групи будівельних компаній "Добробуд". Засновниками "Черкасизалізобетонстрой" є Тетяна Бас, Дмитро та Ірина Діденки та ТОВ АГРО-СТАРТ (ним володіють все ті ж Діденки та Бас).

Тетяна Бас проживає в Черкасах та входить до складу виконкому Леськівської сількради Черкаського району. До цього пані Тетяна була депутаткою Черкаської райради. Дмитро Діденко з 2007 року є президентом групи компаній "Добробуд". З 2008 року він є членом президії територіальної організації партії "Єдиний центр", яку очолює відомий закарпатський політик, нардеп Віктор Балога.

Із 2010 року із ТОВ "Черкасизалізобетонстрой" укладено угод на 234 мільйони гривень.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у родини черкаського підприємця й депутата провели обшуки.

  • Facebook