Новини
Архів новин
Оберіть дату

Епізоди двох гравців "Черкаських Мавп" увійшли в топ-10 блок-шотів сезону (Відео)

 ...
Епізоди двох гравців "Черкаських Мавп" увійшли в топ-10 блок-шотів сезону (Відео)mavpabasket.com

У Суперлізі Парі-Матч визначили 10 найяскравіших блок-шотів сезону 2019-2020. У 10-ку кращих увійшли відразу два моменти за участю гравців "Черкаських Мавп".

Серед них майстер блок-шотів у відриві Іван Ткаченко та форвард клубу Олександр Бєліков, інформує пресслужба "Мавп".

Іван Ткаченко має один із кращих показників блок-шотів у лізі. У середньому за гру вихованець "Черкаських Мавп" ставить 1 блок. У матчі проти "Запоріжжя" Ткаченко зупинив третього за результативністю гравця Суперліги Парі-Матч – Брендона Рендольфа. Блок у відриві на 7-му місці відеорейтингу. 

Олександр Бєліков ще вище. Його блок-шот виглядає ще ефектніше. Бєлікову вдалося зупинити силовим блоком одного з найгабаритніших центрових ліги – Рамела Брауна.  Блок-шот у лоу-пості на 4-му місці.

Топ-10 блок-шотів сезону Суперліги Парі-Матч: 

Відзначимо, що Бєліков за показником блок-шотів другий у команді, у середньому за матч у нього 0.8 блоків. Також Олександр має третій показник результативності у команді. У нього 11.6 очок у середньому за гру, більше лише у Хаджифейзовича та Райта. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, сезон став досить важливим в кар’єрі вихованця "Черкаських Мавп" Дениса Бачуріна, однак завершився передчасно через пандемію коронавірусу.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook
>