Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах відреставрують згорілий музично-драматичний театр

 ...
У Черкасах відреставрують згорілий музично-драматичний театр

Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації оголошує про проведення відкритих торгів у електронній системі Prozorro, відповідно до Закону України "Про державні закупівлі".

Предметом закупівлі є реконструкція Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка, розташованого по вул. Шевченка, 234.

У результаті пожежі, що сталася 1 липня 2015 року, в приміщенні театру зруйновано дах і значна частина будівлі, знищено матеріальну базу. З огляду на це, обласною державною адміністрацією прийнято рішення про проведення реконструкції. Підрядну організацію буде обрано після проведення відкритих торгів у електронній системі Prozorro 31 серпня 2017 року. Тендерні пропозиції, оформлені в установленому тендерною документацією порядку, можна подати до 30 серпня 2017 року.

Театр знаходиться в центрі міста Черкаси, тому він повинен відповідати загальному ансамблю будівель міста, сучасним вимогам і стандартам.

Вартість запланованих робіт складає 50 399 823,80 гривні. На ці кошти в музеї ремонтуватимуть підземні/надземні частини будівлі, сантехнічні, електротехнічні роботи, резервуари для води, водопровід.

У зв'язку з обмеженими можливостями місцевих бюджетів реалізувати проект без державної підтримки неможливо. Для реалізації проекту залучені кошти державного фонду регіонального розвитку, а також кошти з місцевих бюджетів. Планується, що будівельні роботи будуть закінчені до кінця 2018 року.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на публічних закупівлях Черкащина за рік зекономила майже чверть мільярда гривень.

  • Facebook