Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Свободівець" готовий понести відповідальність за нетверезе керування та скласти мандат

 ...
"Свободівець" готовий понести відповідальність за нетверезе керування та скласти мандат

Депутата обласної ради від "Свободи" Віталія Чміля днями патрульна поліція спіймала нетверезим за кермом. Він намагався втекти від правоохоронців та уникнути відповідальності. За непокору на Чміля одягли наручники і повезли на експертизу в наркодиспансер. У коментарі кореспонденту vikka.ua депутат сказав: готовий понести відповідальність перед виборцями та партією. Він впевнений, що його підставили.

"Мене було затримано по факту. Поведінку я вважаю свою по відношенню до поліції неправильною, а ступінь моєї провини вирішить суд. Я готовий понести будь-яку відповідальність та скласти мандат, якщо це буде потрібно, – говорить Віталій Чміль. – Коли я побачив поліцію, то дуже розхвилювався. Я зрозумів, що це було замовлення на мене, адже за мною слідкували від самого кафе, де я сидів. Можливо б, до кишені підкинули якісь наркотики, тому моя поведінка у певній мірі була неадекватною".

Голова обласного осередку "Свободи" Юрій Ботнар каже, що Чмілю, найімовірніше, "світить" дисциплінарне стягнення. Воно може бути різним – від догани і до складання мандату. У деяких випадках можливе навіть виключення з партії.

"Ми зараз вивчаємо ситуацію і проводимо внутрішнє партійне розслідування. Згодом партійний суд ухвалить своє рішення. Ми, на відмінну від багатьох політиків, не уникаємо відповідальності за скоєне і розуміємо, що його поведінка була неприйнятною", – розповів він.

Факт алкогольного сп’яніння депутати відмовилися коментувати: сказали, що чекають результатів експертизи та постанову суду.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський мер відсторонив від посади депутата.

 

  • Facebook