Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах визначили перевізників на шість маршрутів

 ...
У Черкасах визначили перевізників на шість маршрутів asn.in.ua

На засіданні виконавчого комітету в Черкасах визначили переможців на шість автобусних маршрутів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступник міського голови Людмила Бордунос.

Під час засідання було обрано перевізника на маршрути № 25 та 20, їх обслуговуватиме ПП "Медіт-Сервіс". ПП "Еліт-Транс" обслуговуватиме маршрут № 7 та 22, а ПрАТ "Черкасиавторанс" – 26, 27.

"Я утрималася під час голосування лише по двох рішеннях – щодо переможців по 20 та 25 маршрутах. Адже ці проекти мали зауваження юрвідділу. Питання по 21 маршруту ми відправили на комісію. Вважаємо, що з ПрАТ "Черкасиавтотранс" можна укласти договір не на 1 рік, а на 5", − зазначила Людмила Бордунос.

Вона також зауважила, що сьогодні 12 проектів рішень стосувалися недопущення до участі в конкурсі підприємств.

"Підтримала лише два рішення по ПрАТ "Черкаське АТП 17127" та одне по ФОП Форостяну Л.І. Решта рішень по ДП "Чарз-авто", ТОВ "Авто-ТЮЛ", ФОП Бакашева Б.А. були знову ж із зауваженнями, тому утрималася", − повідомила заступниця міського голови.

Людмила Бордунос зазначила, що Олена Куниця вже пішла до суду з позовом на рішення комісії. Тому можуть бути проблеми під час підписання договорів із переможцями − можливе призупинення рішень.

"У такому разі ми підписуватимемо тимчасові договори", − підсумувала Людмила Бордунос.

Як повідомляв сайт vikka.ua, виконком "урізав" зупинки приміському транспорту, черкащани – воюють.

 

  • Facebook