Новини
Архів новин
Оберіть дату

Нацгвардійці з Черкащини просять врятувати їхнього найменшого брата

 ...
Нацгвардійці з Черкащини просять врятувати їхнього найменшого братаgazeta.ua

19-річний Володимир Ставянко з міста Тальне на Черкащині лікує гострий лейкоз – рак крові. 6 грудня в Стамбулі проходитиме обстеження на сумісність із рідним донором. На операцію потрібно буде $80 тис. Якщо стовбурові клітини брата не підійдуть, пересадка від нерідного донора обійдеться в $140 тис. Про це пише "Gazeta.ua".

"Хворобу у Володі виявили торік у листопаді. Він навчався в національній академії національної гвардії в Харкові. Мріяв, як і ми з братом, бути військовим. На одному із занять йому сержант наніс два удари (йому за це світить 8 років). Володя про це нам нікому не сказав. На ранковій зарядці через три дні втратив свідомість. Під час обстеження в нього виявили відбиту селезінку, вона відповідає за очищення крові. Унаслідок втрати органу у Володі виявили рак крові", – розповідає найстарший рідний брат Олександр Ставянко.

Хлопця лікували в онкології Харкова. Грошима, донорами й ліками добре допомагала академія. Опісля Володимир ще вісім місяців лікувався в онкодиспансері в Черкасах. Тут сім’я витрачала власні гроші. Позичали, брали наперед пайові. За весь період лікування в Харкові й Черкасах пішло понад 300 тисяч гривень.

"Лікарі кажуть, що потрібна трансплантація кісткового мозку. Від рідного донора коштує 80 тисяч доларів, від нерідного – 140 тисяч доларів. 6 грудня Володя з нашим середнім братом Сергієм летять у Стамбул. Для обстеження продали машину. Але на операцію грошей ніде взяти. Мусимо звертатися по допомогу до небайдужих людей. Просимо їх врятувати нашого найменшого брата", – каже Олександр Ставянко.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 4149 4991 1746 7678 (Ставянко Надія Євгеніївна), контакти Олександра Ставянка: 068 932 36 25.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаська родина має лише місяць, аби врятувати 8-річного сина.

  • Facebook
>