Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаська ТЕЦ виконала реконструкцію теплової мережі

 ...
Черкаська ТЕЦ виконала реконструкцію теплової мережіkhimvolokno.com.ua

У Черкасах в межах Інвестиційної програми виконано реконструкцію частини магістрального трубопроводу, що проходить по вулиці Симиренківській. Загалом вартість цього інвестиційного проекту становить 9,1 млн гривень,інформує пресслужба Черкаської ТЕЦ.

Підрядною організацією спільно з працівниками Черкаської ТЕЦ на зазначеній ділянці тепломережі було замінено старі сталеві труби Ду 600мм на сучасні попередньо ізольовані Ду 700мм протяжністю у двотрубному виконанні 274 метрів погонних і відновлено теплові пункти. Енергоефективні попередньо ізольовані труби зі спеціальним захисним покриттям значно стійкіші до зовнішніх пошкоджень. Звідси й зведена до мінімуму загроза будь-яких поривів та проведення повторних ремонтних робіт.

Ділянка тепломагістралі №9 від колекторної ТЕЦ до ТК-915 була побудована ще в 1974 році. За цей час трубопроводи вичерпали нормативний термін експлуатації, у зв’язку з чим постійно виникали пошкодження під час гідровипробувань.

Нагадаємо, що у 2017 році працівниками Черкаської ТЕЦ за кошти Інвестиційної програми вже було виконано реконструкцію частини трубопроводу, що проходить по вулиці Симиренківській. У ході ремонтних робіт було замінено трубопровід довжиною 417 метрів погонних у двотрубному виконанні та змінено його діаметр з 600мм на 700мм.

Як повідомляв сайт vikka.ua, погода зі значними дощами очікується на Черкащині.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook
>