Новини
Архів новин
Оберіть дату

Фірма скандального підприємця отримала з міського бюджету понад три мільйони на вивезення сміття

 ...
Фірма скандального підприємця отримала з міського бюджету понад три мільйони на вивезення сміття Facebook / Управлінська компанія "Нова якість"

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко виділив із бюджетних коштів понад 820 тисяч гривень на прибирання негабаритного сміття у жовтні.

Отримувач – ФОП з орбіти керівника ТОВ "Сантехбудконструкція" та ТОВ Управлінська компанія "Нова якість" Андрія Бортника. Про це повідомив у Facebook черкаський депутат Олександр Радуцький.

"Коли мер розповідає,що в бюджеті коштів немає на школи та садочки, то для крадіжки у власні кишені, він знаходить. За листопад проплата буде в грудні", – прокоментував обранець.

Загалом усі послуги з прибирання сміття з травня по грудень цього року обійшлися міському кошту у понад три мільйони гривень. Детальні – в таблиці, яку поширює депутат.

Нагадаємо, договір із "Новою якістю" підписав міський голова Анатолій Бондаренко. За вивезення негабаритного сміття керівник компанії-управительки Андрій Бортник із кожного жителя Черкас отримує 13,2 гривень в місяць (загалом 50 мільйонів у рік).

Як повідомляв сайт vikka.ua, Олександр Радуцький підготував проект рішення щодо скасування тарифу на вивіз сміття від управительської компанії. Тож на прийдешній сесії депутати вкотре повинні розглянути тарифне питання.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook
>