Новини
Архів новин
Оберіть дату

Вулицями Черкас проїхалися історичні автомобілі (ФОТО)

 ...
Вулицями Черкас проїхалися історичні автомобілі (ФОТО)

 Черкасами у межах "Зіркового ралі" проїхалися історичні автівки, які стартували з різних обласних центрів і прямують до Одеси. Там вони мають опинитися не пізніше 18:00 13 липня, передає кореспондент vikka.ua.

П’ять екіпажів зупинились опівдні 12 липня біля Соборної площі.

Голова Комітету історичних автомобілів Автомобільної Федерації України Роман Щепков зазначає, що в Черкасах ралі проходить уже втретє. Водіїв вражає гостинність місцевого автомобільного клубу.

"Ми спеціально прокладаємо маршрут складними дорогами. "Зіркове ралі" – це змагання нарегулярність руху. Ми пропагуємо коректну поведінку автівок, безпеку на дорогах. Наше завдання – вчасно приїхати на вказане місце, фінішувати без порушень і несправностей. Ремонтувати машини в дорозі можна, але за це нараховуються додаткові штрафні бали", – каже Роман Щепков.

Цього року на міжнародному багатоденному ралі-марафоні рекордна кількість учасників: 38 екіпажів. 7 екіпажів стартували з Києва, 12 – з Харкова, 1 – з Білорусії. За словами Романа, автомобілі на західному регіоні ще підраховуються.

"Дорогою кількість учасників зменшується, тому що це досить серйозне випробування для історичного автомобіля", – додає чоловік.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах готуються до масштабного спортивного фестивалю.

  • Facebook