Новини
Архів новин
Оберіть дату

Два комунальні підприємства з Черкащини заборгували мільйони гривень за газ

 ...
Два комунальні підприємства з Черкащини заборгували мільйони гривень за газwz.lviv.ua

Два комунальні підприємства в області – ТОВ "Сміла Енергоінвест" та КП "Уманьтеплокомуненерго" – збирають мільйонні борги за газ, а місцева влада поки що мовчить. Взятися за боржників вирішив очільник області Юрій Ткаченко. 5 вересня на координаційній нараді в ОДА розглядали питання готовності до опалювального сезону 2016-2017.

"З приводу ситуації на ТОВ "Сміла Енергоінвест" навіть було відповідне звернення депутатів обласної ради. З року в рік на підприємстві тільки ростуть борги за газ. Наразі борг складає 12,5 мільйонів. Складається враження, що це підприємство створене для того, щоб відмивати державні кошти. При цьому реакції з боку депутатів місцевої ради – нуль", – обурюється голова ОДА.

Юрій Ткаченко також зазначив, що вони спільно з з головою обласної ради Олександром Вельбівцем напишуть спільний лист до НАК "Нафтогаз" та до віце-прем’єра з цього приводу. Також звернення підготують до правоохоронних органів, антимонопольного комітету та фінансової інспекції.

Ще одним мільйонним боржником за газ в області є КП "Уманьтеплокомуненерго". Підприємство винне 25 мільйонів. Яким чином воно розраховуватиметься поки що не відомо, адже ніхто із місцевих владців на зв'язок з очільником області в режимі селектору не вийшов.

Як повідомляв сайт vikka.ua, підприємства Черкащини заборгували майже 23 млн грн зарплати.

  • Facebook