Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині фермер незаконно привласнив 200 гектарів землі

 ...
На Черкащині фермер незаконно привласнив 200 гектарів земліnp.pl.ua

Прокуратура Черкащини через суд вимагає повернути державі незаконно орендовані землі площею 200 га в Драбівському районі. Про це повідомляє перс-служба прокуратури Черкаської області.

Було встановлено, що громадянин звернувся із заявами до Головного управління Держземагенства в Черкаській області про надання дозволу на розробку проекту землеустрою для відведення трьох земельних ділянок в довгострокову оренду для ведення фермерського господарства площею майже 200 га, розташованих в адміністративних межах однієї із сільських рад Драбівського району.

Водночас виявлено, що громадянину було затверджено документацію із землеустрою та надано в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя – рілля, розташовані за межами населеного пункту.

У подальшому чоловік, з порушенням вимог земельного законодавства, уклавши договори оренди земельних ділянок, передав указані землі в суборенду.

Як повідомляв сайт vikka.ua, із незаконного володіння державі повернули майже 50 гектарів землі.

 

  • Facebook